انجام پایان نامه دکتری با انتخاب موضوع پایان نامه دکتری مدیریت و سایر رشته ها

آموزش انجام پایان نامه دکتری و انتخاب موضوع پایان نامه دکتری مدیریت

آموزش انجام پایان نامه دکتری با انتخاب موضوع پایان نامه دکتری مدیریت و سایر رشته ها

بسیاری از موسساتی که امروزه کار مشاوره طرح های تحقیقاتی را انجام می دهند، به محض اینکه با رساله دکتری مواجه می شوند توانایی انجام آن را ندارند . این بدین معنی است که کسانی که کار مشاوره را در این موسسات بر عهده دارند تحصیلات پایینی داشته و اعتماد به نفس لازم را برای کارهای مهم تر نخواهند داشت . در مورد آموزش انجام پایان نامه دکتری مدیریت یا نوشتن پروپوزال و پایان نامه (رساله) دکتری روانشناسی ، حسابداری ، علوم تربیتی ، DBA ، کارآفرینی ، فناوری اطلاعات ، کشاورزی و یا سایر رشته ها انتخاب موضوع دکتری اهمیت خاصی دارد .

انجام پایان نامه دکتری با هزینه های مختلفی در کشور انجام می شود که با توجه به انتخاب موضوع متفاوت آن انجام می شود . بسیاری از موضوعات دکتری مدیریت و برخی رشته های دیگر ارائه مدل می باشد و باید کار با کیفیت ارائه شود . عدم تکراری بودن موضوع و استخراج چند مقاله علمی پژوهشی و یا ISI باید برای رساله و پایان نامه مقطع دکتری مد نظر قرار گیرد . همچنین این دانشجویان چون قبلا پایان نامه کارشناسی ارشد را گذرانده اند می توانند روند انجام کار را سریع درک کرده و آموزش لازم را ببینند . بسیاری از این دانشجویان دکتری وقت کافی را برای نوشتن پروپوزال و پایان نامه ندارند .

مرکز علمی ایستگاه دانشجو با بهره گیری از تیمی مجرب متشکل از اساتید دانشگاهی یکی از قدیمی ترین مراکز مشاوره پایان نامه دکتری در کشور می باشد . این مرکز تنها موسسه تخصصی آموزش انجام پایان نامه دکتری مدیریت ، روانشناسی ، حسابداری و سایر رشته ها در کشور می باشد که سه سال متوالی بیشترین مراجعه کننده را در این مقطع دارد .